Pafi pokkerituba

Mängi pokkerit teiste mängijate vastu
Paf kasutab eestimaise Playtechi poolt loodud iPoker pokkerivõrgustikku ja tarkvara.
Praegu saadaval
Paf logo
100% kuni 100€
Minimaalne sissemakse 10 eurot. Läbimängimise nõue on 25x.

Pafi pokkeritoa tutvustus

Paf kasutab iPoker võrgustiku pokkerituba, mis on loodud Eestis käima lükatud ja tänaseks iGamingu gigandiks muutunud Playtechi poolt.

Detailid

Tarkvara: iPoker
Rahamängu limiidid:0.02/0.04 (€1.6/€4 buy-in) kuni €2/€4 (€160 - €400)

Mängijate arv: 500 - 10000
Turniirid: 0 - €200

Twister turniirid: €1 kuni €200

Rahalauad

Pafi pokkeritoa rahalaudades saab mängida kas Texas Hold'em pokkerit või Pot Limit Omahat või 5 Card Omahat. Laudade limiidid on  0.02/0.04 kuni €2/€4.
Pafi Omaha rahalaud

Turniirid

Pafi pokkeritoa turniiride hinnad varieeruvad 0.20 ja 25 - nende limiitidega turniire leiab kogu aeg.  Ei puudu ka pidevalt jooksevad tasuta turniirid ehk freerollid. Mängida on võimalik ka kõrgema sissemaksega turniire, aga neid ei toimu iga päev.

Nii nagu rahalaudade puhul, on ka turniiridel võimalik mängida eelkõige kolme pokkeri versiooni. Nendeks on No Limit Hold'em, Pot Limit Omaga, ning 5 Card Draw.

Twister turniirid

Twister turniirid pakuvad kiiret põnevust, kuna seal võib teoreetiliselt võita väga kiiresti kuni 1000x sissemakse summa. Need on miniturniirid, mille täpne auhinnafond loositakse välja turniiri alguses. 

Twister turniiride hinnad on Pafi pokkeritoas €1 kuni €200.

iPoker võrgustiku pokkerituba ei ole liiga funktsionaalne

Nagu me oleme juba ka mõne teise online pokkeritoa puhul maininud, näeb Pafi pokkerituba küll hea välja, kuid meie arvates ei ole Playtech tarkvara loomisel piisavalt mõelnud selle funktsionaalsusele. Kahjuks.