Eesti Online Kasiinode makseviisid

Peamised makseviisid Eesti online kasiinodes
Online kasiino võib mängijale pakkuda maksete tegemiseks ühte või isegi enam kui kümmet erinevat võimalust sisse-ja väljamaksete tegemiseks. Käesoleval legel toome välja need kõige peamised makseviisid, mida Eesti kasiinodes kasutada saab.

Kõik Eesti kasiinode poolt pakutavad makseviisid

Millised on Eesti online kasiinodes kasutatavad makseviisid? Järgnevast nimekirjast näed nii neid makseviise kui ka seda, kui paljudes Eesti litsentsiga kasiinodes neid võimalik kasutada on.

Kasiinode arv
Makse tüüp
Loomise aasta
49
Internetipanga maksed
2008
33
Internetipanga maksed
2016
VISA
27
Krediit-ja deebetkaart
1958
Mastercard
27
Krediit-ja deebetkaart
1991
24
e-wallet
2001
20
Internetipanga maksed
2017
19
e-wallet
1999
Paysafe
6
Maksevahendusteenus
1996
Revolut
5
Krediit-ja deebetkaart
2015
Paysera
4
Maksevahendusteenus
2004

Makseviiside tüübid

Eesti online kasiinodes saab kasutada eelkõige kolme kuni viite tüüpi makseviise.

Internetipanga makselahendused

Internetipanga makselahenduste all peame me silmas neid makseviise, mis lubavad sul makseid teostada läbi enda internetipanga konto.

Trustly

Trustly on maailmas esimene ettevõte, mis hakkas taolist teenust pakkuma. Kohati võiks öelda, et tänu Trustly turule tulekule tekkisid ka esimesed kontovabad kasiinod - sedasama teenust on võimalik kasutada ka sinu konto automaatseks loomiseks, kuna kasiino saab kogu sinu info kätte sellisel juhul sinu pangalt.

Brite

Brite on just viimase aasta jooksul Eesti kasiinodes järjest rohkem kasutust leidnud makselahendus. Brite teenust saab kasutada enam kui 26s Euroopa riigis.

Zimpler

Zimpler on maksete teenus, mida kasutataksegi hetkel eelkõige just online kasiinodes maksete tegemiseks.

Pangalingid

Lisaks eelnevatele teenustele pakuvad põhimõtteliselt kõik Eesti pangad ka enda lahendust, mille kaudu on võimalik makseid teha ühest konkreetsest pangast. 

Maksete teostamine käib põhimõtteliselt iga välja toodud teenuse kaudu täpselt sama moodi.

Krediit-ja deebetkaardid

Mitmetes kasiinodes on võimalik kasutada maksete tegemiseks ka oma krediitkaarti või tänaseks päevaks juba tavaks saanud krediitkaardi funktsiooniga deebetkaarti.

Populaarseimad brändid on siin VISA ja Mastercard. Mõnes kasiinos saab teha makseid ka Maestro kaardiga.

Tuleks küll kohe ära mainida, et Mastercardi ja Maestro kaardile võib tihtipeale väljamaksete tegemine olla problemaatiline.

E-rahakotid

Siiani on piisavalt populaarsed ka mitmed e-rahakotid.

Skrill

Skrilli kontole on sul võimalik raha kanda kas pangaülekande või siis krediitkaardiga. Ning sealt on sul võimalik seejärel teha makse oma kasiino kontole. 

Tuleks küll ära mainida, et Skrilli väljamaksed võtavad mitmetes kasiinodes kauem aega kui erinevad pangamaksete lahendused, ning Skrillist raha oma kontole kandmine ei ole tasuta.

Neteller

Neteller on Skrilliga väga sarnane platvorm, ning hetkel on ka nende omanik sama.

Krüptomaksete platvormid

Mõnes üksikus Eesti kasiinos on võimalik teha sisse- ja väljamakseid kasutades kürptovaluutasid. 

Eestis kasutatakse krüptomaksete tegemiseks peamiselt järgmisi platvorme:

Muud makselahendused

Liiga palju muid makselahendusi Eesti kasiinodes kasutusel ei ole. Või õigemini, n-ö maksebrände on veel - Mifinity, või Revolut, või...aga need käivad pigem eelpool mainitud maksetüüpide alla.

Muid nn. maksetüüpe aga hetkel ei pakuta.

Kõige populaarsemad Eesti kasiinode makseviisid

Umbkaudu 80% (või isegi rohkem) Eesti online kasiinodest on kontovabad kasiinod. Sellest tulenevalt on Eestis kõige populaarsemad erinevad pangamakse lahendused.

Ning populaarseimad pangamakse vahendusplatvormid on Trustly, Zimpler, ning Brite.

Lisaks neile võiks välja tuua veel pangalingid, mida pakuvad konkreetsed pangad (näiteks LHV, SEB, Swedbank, Coop) ning e-rahakotid Skrill ja Neteller.


Vastused enim huvi pakkuvatele küsimustele

Kas kasiinode pangamaksete lahendused on turvalised?
Kasiinod kasutavad pangamaksete pakkumiseks kas tuntud makselahenduste abi, või teevad nad seda läbi pangalinkide (erinevate pankade enda lahendused), ning seetõttu võib olla kindel nende turvalisuses.
Millised on Eesti kasiinode kõige populaarsemad makseviisid?
Hetkel on kõige populaarsem Eesti kasiino makseviis Trustly (49 kasiinot), Zimpler (33 kasiinot), ning neile järgnevad VISA/Mastercard krediit- ja deebetkaardid.