Privaatsuspoliitika


Privaatsuspoliitika

See privaatsuspoliitika on selle veebisaidi jaoks vastutustundlikudkasiinod.com ja reguleerib selle kasutajate privaatsust, kes otsustavad seda kasutada. Kirjeldame selles poliitikas üksikasjalikult seda, kuidas see veebisait töötleb, salvestab ja kaitseb kasutajaandmeid ja teavet.

Veebileht

See veebisait ja selle omanikud lähenevad kasutajate privaatsusele ennetavalt ja tagavad vajalike meetmete võtmise, et kaitsta selle kasutajate privaatsust kogu nende külastuskogemuse jooksul.
Küpsiste kasutamine

See veebisait kasutab küpsiseid, et parandada kasutajakogemust veebisaidi külastamise ajal. Vajadusel kasutab see veebisait küpsiste kontrollisüsteemi, mis võimaldab kasutajal esimesel veebisaidi külastusel lubada või keelata küpsiste kasutamine oma arvutis/seadmes.

See on kooskõlas hiljutiste õigusaktide nõuetega veebisaitidele, et saada kasutajatelt selgesõnaline nõusolek enne kasutaja arvutis/seadmes olevate failide, näiteks küpsiste, mahajätmist või lugemist. Küpsised on väikesed failid, mis salvestatakse kasutaja arvuti kõvakettale, mis jälgivad, salvestavad ja salvestavad teavet kasutaja interaktsioonid ja veebisaidi kasutamine.

See võimaldab veebisaidil oma serveri kaudu pakkuda kasutajatele sellel veebisaidil kohandatud kogemust. Kasutajatele soovitatakse, et kui nad soovivad keelata sellelt veebisaidilt küpsiste kasutamist ja salvestamist oma arvuti kõvakettale, peaksid nad oma veebibrauseri turvaseadetes astuma vajalikke samme, et blokeerida kõik sellelt veebisaidilt ja selle välistelt teenusepakkujatelt pärinevad küpsised. kasutab jälgimistarkvara oma külastajate jälgimiseks, et paremini mõista, kuidas nad seda kasutavad.

Seda tarkvara pakub Google Analytics ja ka Statcounter, mis kasutab külastajate kasutamise jälgimiseks küpsiseid.

Tarkvara salvestab küpsise teie arvuti kõvakettale, et jälgida ja jälgida teie seotust ja veebisaidi kasutamist, kuid ei salvesta, salvesta ega kogu isikuandmeid. Lisateabe saamiseks saate lugeda Google'i privaatsuspoliitikat siit.

Kontakt ja suhtlus

Kasutajad, kes võtavad selle veebisaidi ja/või selle omanikega ühendust, teevad seda oma äranägemise järgi ja esitavad kõik sellised nõutud isikuandmed omal riisikol. Teie isikuandmeid hoitakse privaatsena ja hoitakse turvaliselt seni, kuni seda enam ei vajata või sellest ei ole kasu. Oleme teinud kõik endast olenev, et tagada turvaline ja turvaline e-kirjade esitamise vorm, kuid kasutades sellist vormi e-posti saatmiseks teevad nad seda omal riisikol. See veebisait ja selle omanikud kasutavad mis tahes esitatud teavet, et pakkuda teile nende pakutavate toodete/teenuste kohta lisateavet või aidata teil vastata mis tahes teie küsimustele või päringutele. See hõlmab teie andmete kasutamist, kui tellite meie uudiskirja, kuid ainult siis, kui olete andnud selleks meile loa.

See ei ole kaugeltki täielik loetelu teie kasutajaõigustest, mis on seotud meiliturundusmaterjalide saamisega.

Teie andmeid ei edastata kolmandatele isikutele.

E-posti uudiskiri

Sellel veebisaidil võib olla on e-posti uudiskirjade programm, mida kasutatakse tellijate teavitamiseks selle veebisaidi pakutavatest toodetest ja teenustest. Kasutajad saavad seda tellida veebipõhise automatiseeritud protsessi kaudu, kui nad seda soovivad, kuid teevad seda oma äranägemise järgi. Mõnda tellimust võidakse käsitsi töödelda kasutajaga eelneva kirjaliku kokkuleppe alusel.

Selle veebisaidi või selle omanike avaldatud meiliturunduskampaaniad võivad sisaldada tegelikus meilis jälgimisvõimalusi. Abonendi tegevust jälgitakse ja salvestatakse andmebaasi edaspidiseks analüüsiks ja hindamiseks. Selline jälgitav tegevus võib hõlmata; e-kirjade avamine, e-kirjade edastamine, e-kirja sisus olevate linkide klõpsamine, kellaajad, kuupäevad ja tegevuste sagedus [see pole kaugeltki kõikehõlmav nimekiri].

Seda teavet kasutatakse tulevaste meilikampaaniate täpsustamiseks ja kasutajale nende tegevuse põhjal asjakohasema sisu pakkumiseks. Tellijatele antakse võimalus automaatse süsteemi kaudu igal ajal tellimusest loobuda. Seda protsessi kirjeldatakse üksikasjalikult iga meilikampaania jaluses. Kui automaatne tellimuse tühistamise süsteem pole saadaval, esitatakse selle asemel üksikasjalikud juhised selle kohta, kuidas tellimusest loobuda.

Välised lingid

Kuigi see veebisait sisaldab ainult kvaliteetseid, turvalisi ja asjakohaseid viiteid teistele saitidele, on soovituslik alati mõelda enne sellel veebisaidil mainitud väliste veebilinkide klõpsamist. (Välised lingid on klikitav tekst / bänner / pilt lingid teistele veebisaitidele)

Selle veebisaidi omanikud ei saa oma jõupingutustest hoolimata garanteerida ega kinnitada ühegi väliselt lingitud veebisaidi sisu. Seetõttu peaksid kasutajad märkama, et nad klõpsavad välistel linkidel omal vastutusel ning see veebisait ja selle omanikud ei vastuta kahjude või tagajärgede eest, mis on põhjustatud mainitud väliste linkide külastamisest.

Reklaamid ja sponsorlingid

See veebisait võib sisaldada sponsoreeritud linke ja reklaame. Tavaliselt edastatakse neid meie reklaamipartnerite kaudu, kellel võivad olla üksikasjalikud privaatsuspoliitikad, mis on otseselt seotud nende esitatavate reklaamidega. Sellistel reklaamidel klõpsamine suunatakse teid reklaamijate veebisaidile suunamisprogrammi kaudu, mis võib kasutada küpsiseid.

See võib hõlmata küpsiste kasutamist, mis võidakse omakorda salvestada teie arvuti kõvakettale. Seetõttu peaksid kasutajad aru saama, et nad klõpsavad sponsoreeritud välislinke omal vastutusel ning see veebisait ja selle omanikud ei vastuta kahjude või tagajärgede eest, mis on põhjustatud mainitud väliste linkide külastamisest.