Kihlveokontorid

Tutvu Eesti parimate spordiennustusportaalidega
Spordiennustusportaalid või väga eestikeelselt öeldes kihlveokontorid pakuvad sulle võimalust teha panuseid oma lemmikspordialadele ning sportlastele. Millised on aga kõige vastutustundlikumad kihlveokontorid?

Eesti parimad kihlveokontorid

Vastutustundlikud spordiennustuse lehed pakuvad sulle piisavalt võimalusi vastutustundliku mängimise limiitide seadistamiseks. Järgnevad spordiennustusportaalid on järjestatud lähtuvalt nende VEOKi reitingule.

#1
Paf logo
5€ boonusraha
vastutustundlik kasiino
VEOKi reiting
92
Detailid ja tingimused: Tee vähemalt 50€ eest mängu eelseid panuseid, ja saad 5€ boonusraha. Läbimängimise nõue 6x (min koef 1.5).
Mine kasiinosse
#2
X3000 logo
100% kuni 100€ pluss 4x5€ tasuta panust
vastutustundlik kasiino
VEOKi reiting
90
Detailid ja tingimused: Boonusraha läbimängimise nõue 6x (min koef 1.6), aega 30 päeva. Tasuta panused jõuavad sinu kontole ühekaupa, igal reedel.
Mine kasiinosse
#3
Coolbet logo
400% boonus
vastutustundlik kasiino
VEOKi reiting
87
Detailid ja tingimused: 10€ sissemakse annab 40€ juurde. Boonuskood 4XBOONUS. Läbimängimise nõue 10x, min koef 1.70. Saadaval on ka 100% kuni 150€. Selle boonuskood on SPORT150 ja LN 6x.
Mine kasiinosse
#4
VivatBet logo
150% kuni 200 eurot
vastutustundlik kasiino
VEOKi reiting
71
Detailid ja tingimused: Minimaalne sissemakse 10 eurot. Läbimängimise nõue on 9x, aga läbi tuleb mängida boonus+sissemakse, tõstes läbimängimise nõude 15x-ni. Läbi mängimisel lähevad arvesse alates 1.6 koefitsiendiga panused. Max võit 10 000 eurot.
Mine kasiinosse
#5
Betmaster
100% kuni 1000 €
(suhteliselt) vastutustundlik kasiino
VEOKi reiting
54
Detailid ja tingimused: Läbimängimise nõue 10x vähemalt 1.7 koefitsiendiga. Aega 30 päeva.Maksimaalne välja kantav võit 1000 € VÕI [saadud boonus korrutatud 5ga] + kõikide kampaania jooksul spordile pärisrahas tehtud panuste summa. Lisaks saad ka 10€ tasuta panuse.
Betmaster Kasiino

Online kihlveokontor - mida see endast kujutab

Kihlveokontor või spordiennustuste portaal pakub sulle võimalust teha panuseid erinevatele spordialadele ja nendel aladel toimuvatele sündmustele.

Näiteks kui Eesti koondis mängib San Marinoga ja sa tahaksid rahalise panuse teha sellele, et Eesti võidab, siis just seda kihlveokontor pakubki. 

Arusaadavalt on aga see vaid üks pisike näide sellest, millele spordusennustusportaalis panustada saab. Tegelikult on seal reeglina kümneid kui mitte sadu erinevaid spordialasid ja tuhandeid erinevaid sündmusi, millele panustada saab. Ning lisaks on erinevate sündmuste puhul võimalik teha ka mõnikord kümneid eri tüüpi panuseid.

Mida spordiennustusportaali valikul tähele panna

Enne, kui sa ühegi spordiennustusportaaliga liitud, soovitame sul eelnevalt kindlaks teha, et üks või teine spordiennustusportaal pakuks sulle just seda, mida sa otsid.

Enne panustamist tutvu kihlveokontori võimalustega

Kui sa ei ole varem spordipanuseid teinud, siis võib spordiennustusportaal sulle alguses väga kirju mulje jätta.

Sellest lähtuvalt soovitame enne raha panustamist endale täpselt selgeks teha see, kus ja kuidas seal panustamine käib.

Samuti soovitame loomulikult teha teadlikke panuseid, mitte jääda vaid õnnele lootma. Saame aru, et paljud siiski teevad kahjuks just seda viimast, aga sellisel juhul on lihtsam ette võtta mõni kiirkasiino ning mängida hoopis seal.

Spordis panustamiseks võiks siiski olla olemas enam kui baasteadmisest spordist ja meeskondadest, millele sa panustada tahaksid. See aitab sul enam ka tähelepanu pöörata pakutavatele koefitsientidele ning aru saada sellest, ka need on sinu jaoks üldse vastuvõetavad.