VEOKi logo

Küpsiste poliitika


Küpsiste poliitika

Kuigi meie isiklikult ei kogu teie kohta küpsiste teavet, kasutavad meie saidil reklaame edastavad reklaamivõrgustikud küpsiseid, et eristada teie veebibrauserit ja jälgida teavet, mis on seotud teie veebibrauseris reklaamide esitamisega. Samuti koguvad infot veebianalüütika programmid nagu Google Analytics ning StatCounter.

Mõned neist ettevõtetest ühendavad meie saidilt kogutud teabe muu teabega, mille nad on iseseisvalt kogunud teie veebibrauseri tegevuse kohta oma veebisaitide võrgus. Need ettevõtted koguvad ja kasutavad seda teavet oma privaatsuspoliitika alusel.

Täiendavatest kolmandate osapoolte reklaamivõrkudest saate loobuda, minnes Network Advertising Initiative'i veebisaidile aadressil http://www.networkadvertising.org/managing/opt_out.asp ja järgides seal olevaid juhiseid.

Me ei vastuta selliste loobumisvõimaluste tõhususe eest.

Teie küpsiste valikud ja kuidas neist loobuda

Teil on võimalus valida, kas nõustute küpsiste kasutamisega ja me oleme allpool selgitanud, kuidas saate oma õigusi kasutada.

Enamik brausereid on algselt seadistatud HTTP-küpsiseid aktsepteerima. Enamiku brauserite menüüriba abifunktsioon annab teile teada, kuidas peatada uute küpsiste vastuvõtmist, kuidas saada uute küpsiste kohta teatisi ja kuidas olemasolevaid küpsiseid keelata. HTTP-küpsiste ja nende keelamise kohta lisateabe saamiseks vaadake teavet jaotises Your Ad Choices. HTTP-küpsiste ja nende keelamise kohta lisateabe saamiseks vaadake teavet aadressil http://www.allaboutcookies.org/manage-cookies. Me ei vastuta selliste loobumisvõimaluste tõhususe eest.