Rulett

Tutvu ruleti reeglite ning erinevate ruleti panustaga
Rulett on õnnemäng. Aga ka selle puhtalt õnnemängu puhul oleks sul kasulik aru saada sellest, millised on ruleti reeglid, millised on erinevad ruleti panused, millised on erinevate panuste võitimise tõenäosused.

Ruleti tutvustus

Rulett on populaarne kasiinomäng, mille tavapärases versioonis on võimalik võita kuni 36x panus. Ruletis on olulisel kohal õnne element, aga ruleti mängimiseks pead sa teadma ka seda, milliseid erinevaid panuseid sa saad siin üldse teha.

Ruleti reeglid

Kõige lihtsamalt öeldes on sinu eesmärk ruletis ennustada, millisele numbrile kuul pidama jääb. Arusaadavalt ei ole võimalik seda tegelikult ära arvata, aga hea õnne korral võib see alati juhtuda.

Ruletis on kokku sektoreid või numbreid 37.

Ruleti põhipanused

Ruletis on käputäis põhipanuseid, või kõige lihtsamaid ja populaarsemaid panuseid.

Erinevad ruleti versioonid

Ruletist on kolm peamist versiooni:

  1. Euroope rulett. Kõige levinum ruleti versioon, kuna tegemist on suhteliselt madala maja eelisega versiooniga, ning samas ei ole siin pisut segadust tekitavaid Prantsuse ruleti lisafunktsioone.
  2. Ameerika rulett. Ameerika rulett on põhimõtteliselt samasugune nagu Euroopa rulett, aga siin on lisaks 0-kohale ka 00-koht. See aga tõstab selle mängu kasiino maja eelist.
  3. Prantsuse rulett. Prantsuse ruletis on La Partage ja En Prison lisapanused, mille kaudu on võimalik langetada maja eelist. Muus osas on see aga Euroopa rulett.

Ruleti maja eelis

Ruleti maja eelis oleneb sellest, millist ruleti versiooni sa mängid.

Euroopa ruleti maja eelis on 2.7%.

Ameerika ruleti maja eelis on 5.26%.

Prantsuse ruleti maja eelis on lisapanuste kasutamisel 1.35%.

Erinevad võimalused ruleti mängimiseks

Ruletti on võimalik mängida nii krupjee vastu live kasiinos kui ka ruleti mänguautomaadis. 

Kui sulle pakub rohkem pinget sotsiaalne element ning pärisinimesega mängimine, siis vali ruleti mängimiseks live kasiino.

Kui sulle on pigem oluline aga mängu kiirus, siis vali ruleti mänguautomaat. ​

Kasiinos jääb võitjaks alati maja

Nii nagu kõikide teiste kasiinomängude puhul on ka ruletimängu maja eelis juba eos sisse kirjutatud. Sellest lähtuvalt jääb pikas perspektiivis maja alati võitjaks. Seega soovitame alati mängida vastutustundlikult ning mängimiseks vali vaid vastutustundlikud online kasiinod.