Slotid

Kõige populaarsem mängude tüüp online kasiinodes
Igas kasiinos on kõige populaarsemaks mänguks online slotid. Mida need endast aga kujutavad, mida neist teadma peaks, või vähemalt teada võiks?

Slotid on kõige lihtsam mängu tüüp, kuna siin ei ole mängijal vaja teha mitte mingit mõttetööd ning kõik põhineb õnnel (või õnnetusel).

Slotimängude evolutsioon

Kümme (või viisteist) aastat tagasi olid pea kõik slotid samasuguse välimusega. Või õigemini, neis oli reeglina kas 3 rullikut ja 3 rida, või viis rullikud ja kolma rida. Neis oli 1 kuni 20 võiduliini. Neis võis olla tasuta spinnide versioon või siis see võis ka puududa. Kui tegemist ei olnud progressiivse peavõiduga mänguga, siis oli maksimaalseks võiduks, mida sa ühe spinniga võita said, reeglina paarisaja kuni maksimaalselt paarituhande kordne panuse suurus.

Samuti pakkusid enamik mängutootjad ühele mängule vaid ühte RTP sätet. Ehk siis online kasiino ei saanud ise valida, kui suurt keskmist tagasimakset ta oma mängijale pakkuda soovib. Loomulikult oli mängutootjate seas ka erandeid, aga neid ei olnud palju. 

See kõik on aga muutunud palju. Milline on olukord praegu?

Slottide RTP

Nagu mainitud, võib slottide RTP ühe ja sama mängu puhul erinevates kasiinodes vägagi erinev olla.

RTP näitab seda, kui palju mäng keskmiselt mängijate poolt mängu sisse pandud rahast mängijatele tagasi maksab.

See protsent võib olla 91% ja 97% vahel. Ja see vahemik võib olla võimalik ühe sama mängu puhul erinevates kasiinodes.

Slotimängude funktsioonid

Slotid pakuvad tänasel päeval mängijale väga-väga palju erinevaid funktsioone.

Toome siinkohal välja neist väikse valiku.

Boonusfunktsioonid

Muud funktsioonid & mehaanikad

Need on vaid mõned pakutavad funktsioonid ja mehaanikad, mida tänapäevased slotid mängijatele pakkuda võivad.

Slotimängude loojad

Eesti online kasiinod pakuvad kamba peale enam kui 150 erineva mängutootja mänge. Olenevalt kasiinost, võib ühest kasiinost leida kas vaid mõne, võid siis isegi kuni saja mängutootja slotte.

Enim mänge on loonud need mängutootjad:

Eesti online kasiinodes on aga kõige enam esindatud nende ettevõtete mängud:

Mängi targalt, ning hoia RTP-l silm peal

Leia omale mängimiseks just sulle sobivad mängud ja mängutootjad, ning igas uues kasiinos, milles sa mängimist alustad, kontrolli alati iga mängu puhul ka selle RTP-d. Kuna nagu juba mainitud, täpselt samad slotid võivad erinevates kasiinodes olla erineva keskmise tagasimakse suurusega.

Kasiinod, mis pakuvad slottidele alati kõige kõrgemat RTP-d

Kuigi neid kasiinosid ei ole enam liiga palju, milles slotid just kõige kõrgema RTP-ga alati on, siis meile on silma jäänud järgmised kasiinod, mis kas kogemuslikult pakuvad reeglina just kõige kõrgemat RTP-d võid siis ütlevad seda ka ise oma lehel.