Cashback pakkumised

Cashback boonused annavad sulle mingi osa kulutatud raha tagasi
Kasiino cashback pakkumised on muutumas üha populaarsemaks, ja sellest lähtuvalt otsustasime teha ülevaate hetkel pakutavast.

Eesti kasiinode parimad cashback pakkumised

Mitmed Eesti kasiinod pakuvad tänapäeval ka cashback pakkumisi. Hetkel toome neist välja järgmised:

#1
X3000 logo
X3000 pakub panuse kaotuse korral kogu raha tagasi
vastutustundlik kasiino
VEOKi reiting
90
Detailid ja tingimused: Tutvu tingimustega & liigadega pakkumises. Laias laastus lähevad arvesse pre-match panused 0.10€ kuni 50€, kui kaotad panuse tänu lisaajale. Loe lähemalt
Mine kasiinosse
#2
Coolbet logo
Coolbet pakub pokkerimängijatele kuni 30% cashbacki
vastutustundlik kasiino
VEOKi reiting
87
Detailid ja tingimused: Cashback protsent oleneb sinu poolt genereeritud reigist. Loe lähemalt
Mine kasiinosse
#3
Unibet logo
Saa 10% oma kaotustelt raha tagasi
vastutustundlik kasiino
VEOKi reiting
73
Detailid ja tingimused: Raha tagasi saamiseks peab sinu minimaalne kaotus nädala jooksul olema 10€. Pakkumine tuleb kindlasti esmalt aktiveerida boonuste alamjaotusest. Loe lähemalt
Mine kasiinosse
#4
VivatBet logo
Vivatbet pakub kaotatud spordipanustelt 3% kuni 1000 eurot cashbacki
vastutustundlik kasiino
VEOKi reiting
71
Detailid ja tingimused: Minimaalne cashback 1 euro, maksimaalne 1000 eurot. Arvesse lähevad vaid vähemalt 1.5 koefitsiendiga panused. Händikäp ja total ei kvalifitseeru. Loe lähemalt
Mine kasiinosse

Kasiino Cashback - mida see endast kujutab?

Kuigi me seda vastutustundliku kasiino määratlemisel eraldi ei käsitle, siis tegelikult kohati ei ole midagi rohkem vastutustundlikku, kui mängija kaotustelt talle vähemalt mingi osa raha tagasi andmine.

Kui see cashback protsent vaid suurem oleks.

Aga laias laastus kasiino cashback just see ongi - kasiino maksab sulle sinu kaotustelt mingi osa raha tagasi.

Samas ei ole selline cashback kaugeltki mitte ainuke raha tagasimakse tüüp.

Erinevad viisid raha tagasi saamiseks

Cashback pakkumised (eesti keeles raha tagasi pakkumised) on küll vaid üks termin, aga selle alla võib liigitada mitut erinevat tüüpi cashbacki.

Cashback kaotustelt

Kõige populaarsem kasiino cashback pakkumine on praegu, ja tõenäoliselt ka tulevikus, sinu kaotustelt raha tagasi pakkumine.

See tähendab siis seda, et kui sa näiteks kas päeva, nädala, või kuu vältel miinusesse jäid, siis maksab online kasiino sulle mingi protsendi kaotatud rahast pärisrahas tagasi.

Kõige tavapärasem on 10% cashback sinu netokaotustelt.

Olenevalt kasiinost, makstakse kõige tavapärasemalt cashbacki tagasi kas iga päev (lähtuvalt sinu kaotusest eelneval päeval) või iga nädal. Iganädalase cashbacki puhul läheb arvesse sinu netokaotus terve eelneva nädala jooksul ja cashback makstakse sulle tingimustele vastates siis näiteks igal esmaspäeval.

Cashback kindla mängutootja mängude mängimise eest

Samuti oleme näinud cashback pakkumisi, mille puhul mingi kasiino kampaania raames makstakse sulle cashbacki kõigilt tehtud panustelt mõne kindla mängutootja slottidel. 

Sellisel juhul on see cashback reeglina maksimaalselt 2%. 

Cashback kõigilt panustelt

Väga harva on näha olnud, küll pigem väga lühiajalisi, cashback pakkumisi, mille raames sa saad mingi osa kõikides mängudes panustatud raha tagasi.

Loomulikult on sellised pakkumised alati seotud esiteks kindla kasiinokategooriaga (slotid, live kasiino, pokker, spordiennustus), ning olenevalt kategooriast, võib ka siin olla erandeid.

Kõige tavapärasem on sellist tüüpi kasiino cashback ehk pokkeri puhul. Online pokkeritoad kasutavad aeg-ajalt justnimelt sellist lojaalsusprogrammi.

Üllatus cashback

Mõned kasiinod teevad aeg-ajalt ka n-ö üllatusi. Näiteks kui sa eelmisel päeval jäid kaotusse, võivad nad järgmisel päeval sulle mingi väikse osa raha tagasi kanda.

Sellisel juhul ei ole kasiino cashback protsent just kõrge, pigem antakse sulle lihtsalt mingi väike summa mängimiseks tagasi.

Kõige enam kasutavad sellist võimalust uued online kasiinod, mis üritavad pärast uute mängijate kasiinosse saamist neid seal ka hoida.

Küll aga ei maksa taolisele cashback võimalusele lootma jääda. See oleks rumal.

VIP Cashback või lojaalsuscashback

Mõnes kasiinos võib olla lojaalsusprogrammi osa justnimelt üks eelpool mainitud cashback võimalustest.

Ehk siis kasiino annab sulle alates mingile VIP tasemele jõudmisest kindla summa raha tagasi, või hakkad sa mingist hetkest igalt kulutatud eurolt mõne sendi tagasi saama.

Võimalusi on mitmeid.

Raha tagasi kindlatel tingimustel

Viimase võimalusena raha tagasi saada, on erinevad kampaaniad, mille käigus kasiino sulle mingitel tingimustel kulutatud raha (võib-olla isegi täissummas) tagasi kannab.

Selliseid pakkumisi leiab ehk eelkõige just spordiennustusportaalidest.

Näiteks võib kihlveokontor sulle jalgpallile tehtud kaotatud panuse tagastada, kui kohtuniku lisatud lisaminutitel löödi värav, ja seetõttu tuli sulle kaotus. Hetkel pakub sellist rahatagastust näiteks X3000.

Kasiino Cashback annab sulle lisavõimaluse

Kasiinos ei ole kindlasti mõtet mängida cashbacki pärast. See ei oleks just eriti mõistlik - kulutada raha selleks, et 10% sellest rahast pärast tagasi saada, ning uuesti mängu panna.

Aga kui sa mängid niikui nii, siis on väga mõistlik idee mängida just nendes kasiinodes, mis sulle sinu kaotustelt ka raha tagasi kannavad.